zespół

odkryj nasze pasje

top image bottom image

mariusz

Founder & CEO

Założyciel naszej agencji, który planuje, nadzoruje, realizuje i pilnuje. Spotyka się z Klientami, reprezentuje naszą agencję na ważnych wydarzeniach.

TREVOR

DZIKI BOSS

Gdyby miał być zwierzęciem, byłby z pewnością dzikiem (w którego zamienia się na szczególne okazje). Szaleje motorem po rzeszowskich szosach.

top image bottom image

Mateusz

MARKETING SPECIALIST

Jest naszym specjalistą od rzeczy niemożliwych. Prowadzi kampanie promocyjne firm, planuje i nadzoruje, aby wszystko przebiegało sprawnie.

MATI

FIRMOWY NIEMIEC

Pilnuje porządku w biurze pod nieobecność szefa. Każdą chwilę poza pracą spędza na siłowni i snapchacie. Jego znak zodiaku to indyk.

top image bottom image

Grzegorz

ACCOUNT EXECUTIVE

Robi wszystko to, co związane z reklamą offline oraz zamówieniami zewnętrznymi. Jest odpowiedzialny za monitoring internetu oraz kampanie radiowe i sms-owe.

PUCHACZ

EDUKATOR

Lubi jeździć na rowerze, gra w koszykówkę (podobno nawet sędziuje), a w pracy słucha disco polo. Jest numerologiczną sową, a od dziecka chciał być Michaelem Jordanem.

top image bottom image

Marysia

ACCOUNT EXECUTIVE

Nadzoruje proces powstawania stron internetowych, kontaktuje się z klientami, pisze teksty, wymyśla hasła i slogany.

BUKSIA

PANI MIODEK

Śmiesznie kicha, uwielbia gry planszowe. Zawsze chciała zostać aktorką lub pracować w agencji reklamowej. Jako zwierzę byłaby dziką fretką.

top image bottom image

KRZYSZTOF

SALES MANAGER

Pilnuje porządku w naszym biurze, zajmuje się sprzedażą oraz kontaktem z klientami.

Chris

BAJERANT

To nasz biurowy Alvaro. Jak każdy mężczyzna uwielbia płeć piękną, sporty walki oraz wylewanie siódmych potów na osiedlowej siłowni.

top image bottom image

Ula

SALES MANAGER

Zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów oraz sprzedażą usług naszej firmy. Zgłasza agencję do udziału w przetargach.

ULALA

NAGANIACZKA

Ula ma kota. Kocha piękno stąd brytyjski. Jara się muzyką, poezją. Lubi jak czas płynie wolniej, bo w pracy biegnie na szpilkach. Z małej historii "robi" zabawną opowieść.

top image bottom image

Artur

SENIOR GRAPHIC DESIGNER

Skutecznie działa w pakiecie Adobe, przygotowuje zaawansowane projekty graficzne, m.in. strony www, katalogi, prezentacje.

BATON

STARY TWÓRCA GRAFIK

Ochotniczo gasi pożary. Uwielbia pierogi, jest ich oficjalnym firmowym zamawiaczem. Jest najszczęśliwszy, jak przychodzi obiad.

top image bottom image

Mateusz

WEB DESIGNER

Przygotowuje wygląd stron internetowych, robi zaawansowane projekty graficzne. Tworzy animacje, prezentacje - w zasadzie wszystko, co trzeba.

MATEŁUSZ

JUNIOR PAINT MANAGER

Szaleje na rolkach, chodzi na występy kabaretów oraz ogląda 13 Posterunek. Chciałby być rosołem z kur wielu albo seledynowym skuterem wodnym.

top image bottom image

Dorota

GRAPHIC DESIGNER

Wykonuje grafiki przeznaczone do internetu, projektuje wygląd stron www. Lubi zaawansowane projekty, które wymagają kreatywności.

DOOORA

MĘCZYFRONT

Jest artystyczną duszą, uwielbia piękne sztuki. Wychodzi na dwór gdy inni wychodzą na pole. Właścicielka mopsa i kota.

top image bottom image

Paulina

GRAPHIC DESIGNER

Projektuje wszystkie grafiki, które mają trafić do druku, szczególnie ulotki, plakaty, katalogi. Wykonuje również grafiki na Facebooka.

BOŻENA

STWÓRCA GRAFIK

Poza grafiką interesuje się florystyką - jak to na prawdziwą Bożenę przystało. W wolnych chwilkach zbiera kwiatki, robi wianki i szczepi rośliny. Podobno ma dobre grepsy.

top image bottom image

Adrian

FRONT-END DEVELOPER

Programuje strony, ceni złożone projekty oraz wykorzystywanie możliwości SASS'a. Na stronie lubi minimalizm, stonowaną formę i nieprzesadną ilość animacji.

ADI

ROBI TAK, ŻE STRONA KLIKA

Nie lubi, jak się nazywa go „Adim”, za to bardzo lubi pierogi. Adrian jest jak Miś Puchatek - nie można go nie lubić.

top image bottom image

Mateusz

FRONT-END DEVELOPER

Koduje front stron internetowych. Nie lubi Wordpressa, za to lubi strony w technologii SPA oraz minimalizm. Back-end również nie jest mu obcy.

LUBY

ROBI PRZÓD STRONY

Interesuje się grami komputerowymi, uwielbia gotować włoskie przysmaki, lubi jeździć samochodem i na snowboardzie.

top image bottom image

Konrad

FRONT-END DEVELOPER

Przetwarza wizje grafików w namacalny twór, w tym przpadku strony. Fan przejrzystych efektów i prostych rozwiązań.

DZIKU

REŻYSER GRAFIKÓW

Mówi, że jest człowiekiem bez pasji, ale być może nie jest to prawdą. Weteran Counter Strike'a, fan twórczości Sapkowskiego. Reżyser scenariuszy grafików.

top image bottom image

Marcin

BACK-END DEVELOPER

Programuje back-end i dba, aby strony były stabilne. Lubi tworzyć kreatywne systemy bezpieczeństwa i systemy CMS dopasowane do potrzeb Klienta.

BIMBROWNIK

TYPOWY INFORMATYK

Jego największą pasją jest Carolina Reaper - najostrzejsza i najgorętsza ze swojego gatunku... papryka. Lubi dobre imprezy.

top image bottom image

Kamil

BACK-END DEVELOPER

Pracuje nad stabilnością stron i dba o to, by były bardziej dynamiczne. Do połączeń ze stroną internetową wykorzystuje język bazy danych Mysql.

MESSI

ROBI TYŁ STRONY

Kamil lubi piłkę nożną. Jest zagorzałym fanem Barcelony, a podczas meczów popija piwko bezglutenowe.

top image bottom image

Daria

Director, Social Media Marketing

Nadzoruje pracę działu Social Media. Nie ma czasu wolnego. Ten, który ma, spędza na przygotowywaniu ofert, robieniu zdjęć, jeżdżeniu na spotkania i planowaniu postów.

DARICHA

KIEROWNICZKA

Bardzo lubi tosty. Posiada firmowe dziecko, które jest najsłodszym elementem naszej agencji.

top image bottom image

Jacek

SENIOR SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Prowadzi konta naszych klientów na Facebooku związane z motoryzacją. Przygotowuje content, utrzymuje ciepłe relacje z fanami i monitoruje statystyki.

KECAJ

WŁADCA POSTA

Jest osiedlowym gawędziarzem, lubi straszne rzeczy, a ostatnio zrobił sobie nawet trupi tatuaż. Głęboko w sercu jest romantykiem.

top image bottom image

Marzena

Social Media Team Leader

Zajmuje się prowadzeniem kont naszych klientów na Facebooku związanych z branżą spożywczą i grzewczą. Planuje posty, zwiększa zasięgi i kontaktuje się z fanami.

AMARENA

FOOD KREATOR

Jej prawdziwą pasją są konfirmaty. Ma najdłuższe włosy w firmie, namiętnie ogląda chirurgów i kocha psy. Lubi siedzieć na firmowym motorze.

top image bottom image

Aga

Social Media Specialist and Photographer

Obsługuje profile klientów z rozmaitych branż – od motoryzacji, aż po suplementy diety dla kobiet. Ponadto jest naszym firmowym fotografem i robi wspaniałe zdjęcia.

MINIA

ROBI FOTKI

Lubi wszystko, co ładnie brzmi i wygląda. Jej dozgonną miłością jest aparat fotograficzny, ale czasem romansuje z Ilustratorem. Kiedyś będzie Wonder Woman.

top image bottom image

Monika

Social Media Coordinator

Prowadzi profile naszych klientów na Facebooku związane m.in. ze stylizacją fryzur. Monitoruje statystyki i kontaktuje się z fanami.

ŚLIWKA

MŁODSZY SPECJALISTA SOCIAL MEDIA

Jest nałogową kinomanką. Uwielbia majsterkować, składać meble i burzyć ściany. Zawsze chciała mieć smoka i wciąż nie traci nadziei.

top image bottom image

Aga

SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Ponieważ nie rozstaje się z aparatem, została naszym firmowym fotografem! Zdjęcia to jej pasja i jednocześnie kierunek, w którym się nieustannie rozwija. Wykonuje dla nas sesje portretowe, produktowe, modowe i wiele wiele innych. Poza tym działa prężnie w dziale Social Media.

MINIA

ROBI FOTKI

Lubi wszystko, co ładnie brzmi i wygląda. Jej dozgonną miłością jest aparat fotograficzny, ale czasem romansuje z Ilustratorem. Kiedyś będzie Wonder Woman.

top image bottom image

Aga

EVENT MANAGER

Zajmuje się organizacją imprez, eventów i pokazów mody. Nadzoruje pracę hostess i modelek. Organizuje sesje zdjęciowe i castingi.

KAPIBARA

HOSTESS MAMA

W wolnym czasie ćwiczy, zbiera grzyby i łowi ryby. Jej ulubiony kolor to brąz, a liczba to 2. Uczy zespół nowych angielskich słówek. Lubi ser.

top image bottom image

Ania

OFFICE MANAGER

Zajmuje się sprawami administracyjnymi naszego biura, pilnuje dokumentacji oraz zamówień. Dba aby w biurze niczego nie brakowało.

GRAŻYNA

BIUROWY OGARNIACZ

Pilnuje nas ( i obiadów!), dba o porządek w firmie, uwielbia sprzątać. Spaceruje, śmiga na rowerze i zbiera złote pieniążki.